• Kraina Tuptusia "Abstrakcja" poduszka roz. L 40x35cm dla królików, fretek

Poduszka w rozmiarze L: 40x35cm. Kolekcja Abstrakcja. Różne kolory.

Kolor
Materiał Velvet tapicerski
37.00 -25% 27.75
By the end of the promotion left :
Lowest price in the last 30 days:
25.9
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 3 opak

Wygoda i funkcjonalność

Szukasz wygodnego legowiska dla swojego królika, fretki lub świnki morskiej? Może Twoje zwierzaki uwielbiają spać wtulone w siebie? Jedno jest pewne - poduszką z kolekcji Abstrakcja nie pogardzi żaden śpioch.

Poduszka jest na tyle duża, że pomieści śpiące razem świnki morskie, króliki czy fretki. Legowisko wykonane jest z materiału tapicerskiego i miękkiego materiału minky. Poduszka może być używana dwustronnie. 

Łatwe czyszczenie

Do uszycia poduszki użyliśmy mocnego materiału tapicerskiego z nadrukowanym wzorem. Jest on bardzo miękki w dotyku oraz pokryty powłoką, która zapobiega szybkiemu wchłanianiu płynów, dając czas na ich wytarcie.  Z drugiej strony poduszki znajduje się materiał minky o najwyższej gramaturze, który jest bardzo prosty w czyszczeniu. Wystarczy zanurzyć go pod bieżącą wodą, a wszystkie nieczystości zostaną z niego spłukane.

Spanie na chmurce

Poduszkę wypełniliśmy kulką silikonową pierwszego gatunku i dodatkowo ją przepikowaliśmy. Dzięki takiemu zabiegowi otrzymaliśmy najbardziej miękkie i komfortowe legowisko, które pokochają Twoje zwierzaki. 


 • Wymiary około: 35x40cm
 • Wypełnienie: kulka silikonowa
 • Poduszka jest piękna .Poduszka zamówiona dla królika . Jednak mój staruszek nie był nią zbytnio zainteresowany. Przypadła do gustu mojej kotce. Leży na niej non stop .
  Alicja K. (2022-10-26)
  The Whole Thing
  The Functionality Of The
  Price
 • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question