• Hamak z piwnicą XL "Tropikalny Las" 30x50cm dla świnek morskich szynszyli

The Symbol : TLHP2

Hamak z podwójną piwnicą (tunelami) XL 50x30cm

79.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 6 opak
EAN 5903857502138

Prawdziwe królestwo dla stada szynszyli lub świnek morskich

Zabawa, odpoczynek i dodatkowe miejsce w klatce, a to wszystko na materiałach, których nie powstydziliby się prawdziwi arystokraci? Żaden problem! Twoje stado nieco większych gryzoni, takich jak świnki morskie czy szynszyle, pokocha największy w naszej kolekcji hamak z piwnicą. Można spać na nim razem, ale jego piwnica zapewnia też spokój w „ciche dni”. Pasuje idealnie do szerszych klatek, jest długowieczny i nie wymaga specjalnego czyszczenia.

Praktyczny i wygodny materiał premium

Zapewnij swoim zwierzakom odpoczynek na najwyższym poziomie. Velvet - bo to z tego materiału jest wykonany hamak - to przyjemna w dotyku tkanina, nie bez powodu nazywana „matowym jedwabiem”. Oprócz tego, że jest ona niezwykle wygodna, to również wytrzymała. Dlatego bez problemu zniesie wszelkie zabawy całego stada i częste pranie. Jej część z nadrukiem ozdobi klatkę Twoich pupili, a ta przyciemniona - zapewni przyjemny półmrok w tunelach.

Velvet pikowany ma jeszcze jedną charakterystyczną cechę. Został pokryty powłoką ochronną, która przez chwilę skrapla na sobie wszelkie ciecze - czy to wodę, czy nieczystości. To dzięki niej, jeśli tylko przetrzesz hamak od czasu do czasu ściereczką, możesz ograniczyć pranie mebelka do minimum.

Wisienka na torcie - bezpieczeństwo

Za wypełnienie hamaka posłużyła oddychająca i elastyczna owata, która bardzo długo utrzymuje swój kształt. Aby wszystkie elementy mebelka służyły Twoim gryzoniom jak najdłużej, zszyliśmy je ze sobą grubymi nićmi tapicerskimi, których nie powstydziłaby się fabryka „ludzkich” mebli luksusowych. Uchwyty są wykonane z wytrzymałej taśmy nośnej, a do zamówienia dołączymy polecane przez nas karabińczyki. Tak, żeby Twoje zwierzaki mogły korzystać z hamaka bez stresu.


  • Wymiar: około 50x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina w środku hamaka pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question