• Hamak z piwnicą "Romantyczny Zakątek" 30x50cm dla świnek morskich, szczurów, szynszyli, koszatniczek

The Symbol : RZHP3

Hamak z piwnicą (tunelami) dla małych i średnich gryzoni.

79.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
EAN 5903857503258

Dwa pięterka absolutnej wygody

Hamak z piwnicą w wersji XL to odpowiednik dodatkowej przestrzeni na harce i wypoczynek dopasowany do szerszej klatki. Sprawdzi się również dla całej gromady gryzoni, które cenią sobie większą przestrzeń na zabawy. Jeżeli Twoje świnki morskie lub szynszyle uwielbiają się relaksować będąc wtulonymi do siebie, z pewnością docenią górne pięterko. Piwniczkę podzieloną na dwie części upodobają sobie z kolei wtedy, gdy będą chciały mieć chwilę tylko dla siebie. A tego przecież każdy potrzebuje, nawet jeśli najlepiej czuje się w towarzystwie swojej drugiej połówki.

Gęsty i wytrzymały materiał

Materiał tapicerski Velvet, jaki wykorzystano do uszycia hamaczka, składa się z tysięcy mikrowłosków, które idealnie dopasowują się do futerka gryzoni. Wnętrze mebelka wypełniliśmy owatą tapicerską, co w połączeniu z tą gęstą i przyjemną w dotyku tkaniną daje Twoim pupilom przestrzeń na wypoczynek, której pozazdrościć mógłby niejeden arystokrata. 

Wewnętrzne ścianki piwniczki wypełniliśmy materiałem pikowanym Velvet w kolorze głębokiej, butelkowej zieleni. Odcień ten został wybrany nie bez powodu, ponieważ półmrok, jaki dzięki niemu panuje na dolnym pięterku, stwarza idealne warunki do leniuchowania. 

Bezpieczny dla całej gromadki

Rozmiar hamaczka XL został zaprojektowany z myślą o nieco większych gryzoniach, a także o całych gromadkach. Dlatego też materiały, które wykorzystaliśmy do uszycia mebelka musiały być najwyższej jakości oraz wytrzymałości. Uchwyty wykonaliśmy ze specjalnej taśmy, której niestraszne są nawet najbardziej rozbrykane gromadki zwierzaków. Całą konstrukcję zszyliśmy nićmi tapicerskimi, dbając o to, aby nie pojawił się absolutnie żaden wystający szew, w który mogłyby się zaplątać drobne łapki. To wszystko sprawia, że hamaczek będzie miejscem niekończących się zabaw, ale też i bezpieczną przystanią dla Twoich pupili.


  • Wymiar: około 50x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Materiał pikowany posiada warstwę hydrofobową
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Romantyczny Zakątek
Polecane dla: fretki, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question