• Hamak trójkątny "Tropikalny Las" 30x30cm dla szczura, koszatniczki

The Symbol : TLHT1

Hamak trójkątny 30x30cm

32.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 10 opak
EAN 5903857502695

Dodatkowe miejsce w mniejszych i modułowych klatkach

Nie chcesz zabierać swoim szczurom, szynszylom lub koszatniczkom miejsca do biegania, ale zapewnić im miejsce na wypoczynek? Hamak narożny idealnie się do tego nada! Powieś go w wolierze, na wysokości, a stworzysz swoim pupilom dodatkowe minipięterko. Przymocuj go niedaleko podłoża, a stworzysz z niego nie tylko wygodne posłanie, ale też bezpieczną kryjówkę pod nim.

Wygodny i wytrzymały materiał

Hamak trójkątny z kolekcji Tropikalny Las to mebelek, który zapewni Twoim gryzoniom niezwykle wygodny wypoczynek, a przy tym długo będzie cieszył Twoje oczy. Wykonaliśmy go z materiału Velvet, który składa się z tysięcy mikrowłosków, otulających delikatne łapki małych zwierzaków. Z jednej strony został pokryty klimatycznym nadrukiem, a z drugiej stylowymi pikowaniami. Tkanina ta ma na sobie powłokę, która przez chwilę skrapla na sobie wszelki płyny - możesz je wtedy szybko wytrzeć ściereczką. Co więcej, wygląda jak nowa nawet po wielu praniach. Pomiędzy materiałami umieściliśmy miękką i elastyczną owatę.

Niebezpiecznym elementom mówimy nie!

Niektórzy nie zdają sobie sprawy, na jakie szalone pomysły mogą czasami wpadać małe gryzonie. Dlatego, dla ich bezpieczeństwa, najlepiej kupować im w pełni bezpieczne mebelki: bez wystających nitek, szwów lub łatwo prujących się materiałów. Niczego takiego nie znajdziesz w tym hamaku. Mocnymi nićmi tapicerskimi przyszyliśmy też do niego uchwyty z taśmy nośnej, niechętnie gryzionej przez zwierzęta. Do zamówienia dołączymy wytrzymałe karabińczyki.


  • Wymiar: około 30x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Tkanina pikowana pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question