• Hamak trójkątny 30x30cm "Romantyczny Zakątek" dla szczurów, koszatniczek, szynszyli

The Symbol : RZHT1

Hamak trójątny 30x30cm dla mały i średnich gryzoni.

32.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
EAN 5903857503371

Dodatkowe minipięterko dla gryzoni

Gryzonie uwielbiają całymi dniami psocić i biegać po swoim małym królestwie. Ale nawet te najbardziej rozbrykane zwierzątka potrzebują chwili dla siebie po długich godzinach radosnych harców. Warto więc zadbać o dodatkową, bezpieczną przystań dla każdego szczurka, szynszyli, czy koszatniczki, które tak bardzo jak dobrą zabawę, cenią sobie dobry wypoczynek. Trójkątne hamaki możesz zamocować w kąciku klatki lub woliery, tworząc dodatkowe minipięterko dla Twojego pupila oraz (zawieszając go odpowiednio nisko) intrygującą kryjówkę. 

Prawdziwie królewski wypoczynek

Materiał, z którego został wykonany hamak jest niezwykle mięciutki, a w rezultacie – bardzo bezpieczny dla każdego gryzonia. Velvet tapicerski posiada tysiące mikrowłosków, które zadbają o prawdziwie królewski wypoczynek Twojego pupila.

Hamak wypełniony jest owatą tapicerską, z kolei sama powierzchnia mebelka jest dwustronna. Nasz czowornożny kompan doświadczy zarówno widoku baśniowych, romantycznych kwiatów, jak i szykownego pikowania. Co więcej, pikowana tkanina pokryta jest specjalną warstwą ochronną, która zabezpiecza hamaczek przed zbytnim przesiąkaniem płynów. To sprawia, że utrzymanie czystości tej uroczej i funkcjonalnej ozdoby stanie się jeszcze łatwiejsze.

Bezpieczeństwo w każdym calu 

Mebelek nie będzie stanowił żadnej przeszkody w codziennych biegach po klatce. Nie posiada ostrych krawędzi, a zszyty został wytrzymałymi nićmi tapicerskimi. Każdy hamak jest szyty z dużą starannością, co pozwala nam zachować pełną kontrolę w zadbaniu o detale. Nie ma więc mowy o wystających nitkach czy innych elementach, które mogłyby sprawić, że gdzieś zaplatają się drobne łapki. Bezpieczeństwo małego królewicza jest na pierwszym miejscu.


  • Wymiar: około 30x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Materiał pikowany posiada warstwę hydrofobową
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Romantyczny Zakątek
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question