• Hamak trójkątny 30x30cm "Rajski Ogród" dla szczurów, koszatniczek, szynszyli

The Symbol : ROHT1

Hamak trójątny 30x30cm dla mały i średnich gryzoni.

32.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 14 opak
EAN 5903857503111

Minipięterko dla małych gryzoni

W klatce lub wolierze pełnych energii szczurów czy koszatniczek każdy centymetr miejsca do biegania jest na wagę złota. Jednak nawet najbardziej rozbrykane czworonogi muszą kiedyś odpoczywać. Podaruj im ten hamak narożny, a nie tylko nie zabierzesz im powierzchni do zabawy, ale też stworzysz zupełnie nową! Powieszony w wysokiej wolierze urozmaici ich przestrzeń, a w niskiej klatce stworzy dodatkową kryjówkę. Hamak jest tak wygodny, że drzemce na nim nie oprze się żaden gryzoń.

Wygoda to podstawa!

Domowe gryzonie uwielbiają odpoczywać niczym mali królewicze - na miękkich jak chmurka mebelkach. Zadbaliśmy o to, żeby hamak trójkątny z kolekcji Rajski Ogród jak najbardziej wyróżniał się pod tym względem i został ich ulubionym miejscem do spania oraz obserwacji terytorium. Uszyliśmy go z materiału tapicerskiego składającego się z tysięcy mikrowłosków, które przyjemnie otulą małe łapki Twoich czworonogów. Pomiędzy tkaninami umieściliśmy sprężystą owatę, która delikatnie ugnie się i dopasuje do ich sylwetek przy każdym ich ruchu. Mebelek nie wypłowieje ani nie zgubi nitek podczas prania w pralce, dzięki czemu będzie służył Twoim pupilom naprawdę długo!

Bezpieczeństwo małych rozrabiaków

Jeśli opiekujesz się koszatniczkami, szczurami lub innymi zwinnymi gryzoniami, wiesz, na jakie niebezpieczne pomysły potrafią one wpadać. Są też tak małe, że z pozoru bezpieczne rzeczy mogą wyrządzić im krzywdę w trakcie zabawy. Dlatego zrobiliśmy wszystko, żeby ten hamak był dla nich w pełni bezpieczny. Wszystkie jego elementy zszyliśmy ze sobą mocnymi, odpornymi na rozerwanie nićmi tapicerskimi, dbając o to, żeby nie wystawały z niego szwy, o które mogłyby się zahaczyć ich łapki Twoich pupili. Do wykonania uchwytów wykorzystaliśmy mocne taśmy, których struktura zniechęca zwierzaki do gryzienia. Do zamówienia dołączymy też sprawdzone, wytrzymałe karabińczyki.


  • Wymiar: około 30x30cm 
  • Wypełnienie: owata tapicerska 
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany 
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce  
  • Gratis karabińczyki do zawieszenia hamaka
Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Rajski Ogród
Polecane dla: koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question