• Domek kostka „Leśne Zwierzęta” dla szczura szynszyla

Domek kostka z obniżonym wejściem. Velvet połączony z minky. Występuje w trzech kolorach.

Kolor
79.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 5 opak

Uniwersalny domek dla gryzoni

To mebelek, który znajdzie zastosowanie w każdej klatce i na wybiegu. Obniżone wejście pozwoli bez problemu korzystać z domku świnkom morskim i jeżom pigmejskim. Usztywnione gąbką tapicerską ścianki nie opadną na zwierzaka, dzięki czemu domek może stać w klatce bez podwieszania. Mniejsze gryzonie - koszatniczki, szczury czy myszoskoczki mogą odpoczywać w nim po podwieszeniu go do górnych prętów klatki, oglądając swoje terytorium z góry.  Uchwyty zostały wykonane z mocnej taśmy, która utrzyma domek w powietrzu. Do zamówienia dołączymy karabińczyki, dzięki czemu szybko i sprawnie powiesisz nową kryjówkę. Uroku domkowi dla gryzoni nadaje wzór w leśne zwierzęta.

Ochrona przed plamami i wytrzymałość

Wiedząc, jak trudne bywa utrzymanie domków w czystości, obszyliśmy je przyjemną w dotyku, ale łatwą do czyszczenia tkaniną tapicerską Velvet. Nadaje się ona do częstego prania w niskich temperaturach.

Wygodne wypełnienie

Wszystkie ścianki kostki dla Twojego zwierzaka zostały wypełnione gąbką tapicerską. Nie tylko trzyma ona w ryzach całą konstrukcję, ale też zapewnia większy komfort pupilom w trakcie odpoczynku. Gąbka jest sprężysta, szybko dopasowuje się do ciała i wraca na swoje miejsce. Dodatkowo znana jest z odporności na wysoką temperaturę i wilgoć oraz dobrze przepuszcza powietrze.

 Szybkie czyszczenie i wygoda zwierzaka

Wchodząc do środka domku, gryzonie i jeże odkryją niezwykle miękki i przyjemny polar Minky. Dzięki wysokiej gramaturze (380g/m2) zachowuje on swoje właściwości również po praniu, a do codziennej pielęgnacji wystarczy wytrzeć go szmatką lub spłukać pod bieżącą wodą.


  • Wymiar: około 20x20cm
  • Wymiar otworu: około 10cm
  • Wypełnienie: elastyczna pianka, owata tapicerska
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, minky
  • Szyte nićmi tapicerskimi 
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce 
  • Gratis karabińczyki

 

Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Leśne Zwierzęta
Polecane dla: jeża pigmejskiego, koszatniczki, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question