• Domek budka "Tropikalny Las" roz. XL dla królików, fretek, skunksów

The Symbol : TLBXL1

Domek budka w rozmiarze XL 36x36cm z wyjmowaną poduszką.

149.00
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 8 opak
EAN 5903857502015

Prawdziwe królestwo dla prawdziwych szlachciców

Tak, jak każdy król potrzebuje swojej komnaty, tak Twój zwierzak na pewno doceni swoje własne małe-wielkie królestwo! Nasza budka w największym rozmiarze została zaprojektowana specjalnie dla największych z najmniejszych zwierzaków - królików miniaturek, fretek czy stad świnek morskich. Łączy ona w sobie kolory dżungli z miękkim jak chmurka wypełnieniem i najwyższą jakością materiałów. Pozwala odpoczywać w ukryciu tak, jak podpowiada instynkt i - co najważniejsze - może służyć Twoim pupilom i cieszyć Twoje oczy naprawdę długo! I na wybiegach, i w klatce.

Jeszcze kryjówka czy już ozdoba?

Kto nie lubi dogadzać swoim czworonogom i przy okazji urządzać ich przestrzeń tak, żeby przyciągała wzrok, jak najpiękniejszy pokój? Jeśli zależy Ci na najwyższym komforcie Twoich zwierzaków, a przy tym cenisz sobie elegancki wygląd otoczenia, nasza budka to mebelek, który spełni Twoje oczekiwania.

Materiał, który znajduje się na jej ściankach, nie tylko przyciąga wzrok, ale też bardzo dobrze znosi częste pranie i jest długowieczny. Co więcej, został on pokryty warstwą ochronną, która skrapla na sobie wszelkie płyny. Dzięki temu wcale nie potrzebuje częstego czyszczenia. Budka z kolekcji Tropikalny Las to nie tylko niezwykle wygodne i bezpieczne schronienie dla Twoich pupili, ale też nietuzinkowa ozdoba całego pomieszczenia.

Luksusowy pokój Twojego pupila

Każdy zwierzak - nawet ten większy - potrzebuje miejsca, w którym może odpocząć od wszystkich i wszystkiego. Gdzie może poczuć się bezpiecznie, mieć się w co wtulić i w pełni się zrelaksować. Zadbaliśmy o to, żeby budka w rozmiarze XL nadawała się do tego idealnie. Jej ścianki są uszyte z ciemnego materiału, dzięki czemu w budce zawsze panuje półmrok. Ich miękki materiał i elastyczne wypełnienie dopasują się do ciała Twojego zwierzaka, a wyjmowana poduszka zapewni mu najwyższy komfort w czasie snu. Na spodzie mebelka wszyliśmy poliester - jego sprzątanie zajmie Ci tylko chwilę.


  • Wymiar: około 36x36x33cm (poduszka 36x36cm)
  • Wypełnienie: kulka silikonowa 1 gatunku, pianka
  • Materiał: Velvet tapicerski drukowany, Velvet tapicerski pikowany, Velvet tapicerski gładki, poliester (spód)
  • Szyte nićmi tapicerskimi
  • Można prać w pralce w niskich temperaturach (najlepiej użyć programu do prania ręcznego), nie chlorować i nie suszyć w suszarce
  • Tkanina pokryta jest specjalna warstwą ochronna, tworzącą hydrofobową powłokę zabezpieczającą przed szybkim przesiąkaniem płynów 

*świnki prezentują produkt w rozmiarze L

Materiał Velvet tapicerski
Kolekcja Tropikalny Las
Polecane dla: fretki, jeża pigmejskiego, koszatniczki, królika, szczura, szynszyli, świnki morskiej
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question