• Biofeed Crispy Premium Chinchilla & Degu karma dla szynszyli koszatniczki 750g

The Symbol : Crispy Chinchilla Degu 750g

Zróżnicowane mieszanka dla szynszyli i koszatniczek, zawierająca minerały, składniki odżywcze, witaminy i aminokwasy, bez barwników i aromatów. Waga: 750g

17.00 -20% 13.60
By the end of the promotion left :
Lowest price in the last 30 days:
14.45
opak Add to wishlist
Shipping within 24 hours
Shipping price The Lack Of
The Availability Of 7 opak
EAN 5906744500903

Biofeed Crispy Premium to pełnowartościowa karma dedykowana szynszylom oraz koszatniczkom. W swoim składzie zawiera minerały, aminokwasy, witaminy oraz składniki odżywcze niezbędne do stworzenia zdrowej i dobrze zbilansowanej diety. 

Karma dla szynszyli i koszatniczek zawiera w swoim składzie wyselekcjonowane warzywa, owoce, witaminizowane ekstrudaty, orzechy oraz sianko. Umieszczone w karmie owoce i warzywa zostały poddana procesowi suszenia, dzięki czemu dłużej zachowują swoją świeżość nie tracąc witamin i minerałów. Zawarte w składzie produkty są pochodzenia naturalnego, nie zawierają konserwantów oraz barwników. Dbając o dobrą strawność pokarmów, karma jest wysokowłóknista. Zawarty w pokarmie zróżnicowany granulat o różnej twardości i strukturze pomaga koszatniczkom oraz szynszylom ścierać zęby.

Dobrze zaprojektowane opakowanie

Karma Biofeed Crispy Premium dla koszatniczek i szynszyli zapakowana jest w zgrzewany worek z systemem wielokrotnego zamykania. Chroni to karmę przed szybkim zepsuciem i zanieczyszczeniem. Dodatkowo pokarm został zapakowany w atmosferze azotu, co zapobiega powstawaniu mikotoksyn i sprawia, że karma jest naturalnie zakonserwowana. Środek opakowania jest metalizowany, dzięki czemu karma jest chroniona przed promieniami słonecznymi, wilgocią oraz szkodliwymi substancjami.

SKŁAD: 

Ziołowy granulat z fitobiotykiem (fitoncydy + fitoaleksyny), witaminizowane ekstrudaty, mikronizowane płatki kukurydziane, suszona marchew, suszony burak czerwony, wysłodki buraczane, słonecznik paskowany Iryga, owoc dzikiej róży, chleb świętojański, orzech ziemny łuskany, siano z pierwszego pokosu z kaszubskich łąk, słonecznik biały, koszyczek nagietka, korzeń pietruszki, fosforan jednowapniowy, drożdże piwne Saccharomyces cerevisiae.

ZALECENIA ŻYWIENIOWE:

Koszatniczki - 30g/dziennie, szynszyle - 50g/dziennie. Pokarm należy wymieniać codziennie oraz zapewnić zwierzęciu stały, nieograniczony dostęp do świeżej wody

SKŁADNIKI ANALITYCZNE:

  • białko surowe 18,6%
  • tłuszcz surowy 4%
  • włókno 18,3%
  • popiół 8,5%
  • wapń 1,6%
  • fosfor 0,6%
There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question