• Abstract

Szukasz funkcjonalnych mebelków dla swoich małych czworonogów? Zależy Ci na funkcjonalnym, a przy tym ozdobnym umeblowaniu klatki dla gryzoni, jeży pigmejskich, fretek lub królików? W kolekcji „Abstrakcja” na pewno znajdziesz coś dla nich! Składa się ona z akcesoriów różnej wielkości, dostosowanych zarówno do skocznych zwierzaków, jak i tych, które cenią sobie odpoczynek na „parterze”.

Wiemy, jak ważna jest funkcjonalność wszystkiego, co znajduje się w klatkach pupili. To właśnie dlatego skrupulatnie dobraliśmy materiały, które znajdziesz w „Abstrakcji”. Niezwykle miękki polarek Minky o gramaturze aż 380g/m2 nie tylko otuli małe łapki Twoich zwierząt, ale też zachowa swoje wypustki i kolor nawet po wielu praniach. Co równie ważne, wyczyścisz go w kilka sekund - potrzebujesz do tego tylko bieżącej wody lub wilgotnej ściereczki.

Materiał, na którym znajduje się nadruk w koty to Matt Velvet. Jedwabista struktura tkaniny zapewnia największy komfort zwierzakom, a jej właściwości pozwalają na intensywne użytkowanie bez utraty jakości. Na Matt Velvet znajduje się warstwa ochronna, która zapobiega szybkiemu wsiąkaniu się płynów do wewnątrz, dając Ci czas na szybkie wyczyszczenie mebelków.

Staraliśmy się, żeby seria była uniwersalna. Dlatego umieściliśmy w niej zarówno akcesoria, które sprawdzą się po podwieszeniu w wysokiej wolierze, jak i takie, które bez problemu wkomponują się w klatkę modułową, wybieg wewnętrzny i zewnętrzny.

Znajdziesz w niej:

  • usztywniane norki, ukochane szczególnie przez większe zwierzęta oraz te wychowujące młode,
  • domki z jednym lub dwoma otworami, szerokie i narożne - do wyboru do koloru,
  • hamaki pojedyncze, podwójne i z piwnicą, w mniejszych i większych rozmiarach,
  • legowiska szczególnie polecane dla świnek morskich i królików,
  • paśniki na siano, które uzupełnią wystrój klatki.

„Abstrakcja” powstaje w Polsce z wytrzymałych materiałów tapicerskich. Przed wysyłką dokładnie sprawdzamy wszystkie produkty i dbamy o to, żeby nie znajdowały się w nich żadne niebezpieczne elementy, takie jak wystające szwy.

Poduszka w rozmiarze L: 40x35cm. Kolekcja Abstrakcja. Różne kolory.
Shipping within 24 hours
The Availability Of 3 opak
37.00 -25% 27.75
opak Add to wishlist